školní klub - 2008/2009


Motto: … Když jsme v klubu dobře víme, že se tady nenudíme! …

Nevíte kam odpoledne, když zrovna nemáte žádný kroužek, nebo na něj čekáte? Čekáte na autobus nebo odpolední školu a venku je sychravo? Přijďte do klubu! Školní klub je určen pro žáky od 5. ročníku, kteří již nechodí do školní družiny.

Ve školním klubu pracuje Michala Hepnerová. Otevřen je ve všední den od 12 do 15 hodin. Hlavní prioritou školního klubu je: flexibilní provoz, vhodná náplň volného času s přihlédnutím ke kapacitě školy a k bezpečnosti dětí. Cílem klubu je využívat volný čas smysluplně, rozvíjet je, uspokojovat v rámci možností jejich potřeby a předcházet tak různým problémům a negativním vlivům dnešního světa.

Školní klub využívá z prostor školy také tělocvičnu, počítačovou učebnu, venkovní prostory areálu školy.

Mimo organizovanou aktivitu je zde možné realizovat své vlastní nápady, odpočívat, připravovat na vyučování, jen tak si popovídat, čekat na autobus s kamarády, nebo na odpolední vyučování, číst časopisy a knihy ze školní knihovny, pracovat na počítačích v rámci kroužku, shlédnout zajímavý pořad v televizi nebo film, poslouchat hudbu, zahrát si kulečník, fotbálek, stolní tenis nebo společenské hry.